Privátní finance online

Newsletter Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Segmentované poradenství, tzn. specializace poradců na určitou skupinu klientů, je jednou ze základních odlišností naší společnosti od zbylé části trhu. Dynamika rozvoje nabídky služeb i profesionality poradců je naprosto mimořádná a potvrzuje nám správnost této cesty.

První pololetí roku 2019 bylo pro investory úspěšné. Akciové trhy smazaly ztrátu z posledního čtvrtletí loňského roku a jsou na historických maximech. Dařilo se i dluhopisům, neboť ty těží z výhledu na předpokládané snižování úrokových sazeb centrálních bank.

Fondy kvalifikovaných investorů nabírají na čím dál větší popularitě. Není divu. Nabízejí totiž to, co běžné investiční nástroje nemohou. Pokud Vás zajímá, jak zpestřit své investiční portfolio, čtěte dále.

V novém videu Vám představujeme vizi a hodnoty společnosti Swiss Life Select. Ty se odrážejí i v našem hlavním cíli, kterým je nezávislý život našich klientů. Proto se zabýváme základními lidskými potřebami bezpečí, finančního sebevědomí a smysluplného života. Našim klientům tak dokážeme pomáhat žít nezávislý život a vytvářet pocit bezpečí a sebevědomí, obzvláště v nejistých dobách.