Newsletter Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

České domácnosti a podniky investují prostřednictvím tuzemského kapitálového trhu téměř 1,4 bilionu Kč. Z toho je 484 miliard korun spravováno v investičních fondech. Popularita fondového investování nezadržitelně roste, jen za poslední čtvrtletí přibylo v investičních fondech téměř 14 miliard korun. Jak jsou ale české investiční fondy úspěšné? Kolik dokážou investorům vydělat? Na tuto otázku do dnešního dne neexistovala uspokojivá odpověď.

Investování tvoří základní stavební kámen každého rozumného finančního plánu. Jde o aktivní vytváření pozitivní budoucnosti své či svých blízkých. Ať už se bavíme o zajištění pohodové penze, studia dětí či jakéhokoliv jiného finančně nákladného, ale přesto nezbytného životního cíle. Ponechme teď stranou otázku jak a do čeho investovat a zaměřme se na otázku „Kdy začít?“.

S příchodem jara začala sezóna klíšťat a s ní přichází také zvýšené riziko výskytu infekčních onemocnění způsobených klíštětem. Toho se chopila Pojišťovna České spořitelny, která přichází se zajímavou akcí.

Vážení klienti, dovolte, abychom Vás informovali, že od června naleznete poradenské centrum v Olomouci na nové adrese.