Skupina Swiss Life ve střední Evropě se v loňském roce rozrostla

Návrat na Newsletter Srpen 2019

Skupina Swiss Life ve střední Evropě se v loňském roce rozrostla o nové společnosti Fincentrum Česká republika a Fincentrum Slovenská republika. Naše mateřská společnost Swiss Life International, již nyní chápe celý region CEE jako jeden trh, který funguje na podobném principu kvalitního, komplexního a celoživotního finančního poradenství.

 

Vzhledem k tomu, že v České republice působí v současnosti dvě společnosti, rozhodli jsme o jejich fúzi k 1. září 2019 do jedné společnosti: Fincentrum & Swiss Life Select a.s. Obě značky (Swiss Life Select a Fincentrum) však budou i dále působit v této společnosti jako dvě nezávislé divize.

 

Pro naše klienty se z poradenského pohledu nemění vůbec nic – zůstávají u stejné značky, stejného poradce i poradenského centra. Kontaktní údaje na poradce a poradenské centrum zůstávají také. Nemění se ani produktová nabídka a systém poradenského servisu, naopak očekáváme rychlejší rozvoj klientského portálu včetně nových funkcionalit, jako je již zmíněná implementace směrnice PSD2.

 

Naším cílem je přinášet vám poradenství se špičkovou přidanou hodnotou, na základech švýcarské etiky a kvality a principu Best Select. Věříme, že s našimi službami budete i dále spokojeni a že vám budeme přinášet nadprůměrné výsledky ve správě vašich privátních financí.

 

Pro více informací kontaktujte svého privátního konzultanta.