Ještě nejste chráněni proti riziku invalidity? Využijte probíhajících akcí a sjednejte si pojištění výhodněji

Návrat na Newsletter Květen 2019

V článku, který minulý měsíc vyšel v časopisu PROFI Poradenství a finance a který si můžete přečíst také zde, se naše pojistná analytička věnovala vážnému riziku invalidity. Tomuto tématu jsme také věnovali část našeho dubnového newsletteru. Závažnost daného rizika si uvědomují také samy pojišťovny a hned dvě z nich nyní nabízejí toto pojištění se speciálním zvýhodněním. Jakým?

 

S FLEXI 2x více v případě invalidity 3. stupně

Pojišťovna Kooperativa nabízí v rámci svého produktu životního pojištění FLEXI ještě do konce června speciální zvýhodnění v podobě 2x vyššího plnění v případě invalidity 3. stupně (až 1 mil. Kč navíc). Při invaliditě způsobené dopravní nehodou by pojištěnci vznikl nárok na výplatu dokonce trojnásobku sjednané pojistné částky (až 2 mil. Kč navíc). Toto zvýhodnění vám zůstává smluvně garantováno po celou dobu trvání pojištění. Této speciální akce se dá také využít jako slevy, jelikož díky ní není třeba nastavovat tak vysoké pojistné krytí. Pojištění invalidity Vás tak může vyjít levněji, a to až o polovinu.

 

S AXOU 20 % více v případě nejzávažnějších rizik – invalidity 3. stupně, smrti a závažných onemocnění

AXA životní pojišťovna si pro své klienty připravila speciální bonus, který je možné využít až do konce tohoto roku. Jedná se o navýšení pojistného krytí o 20 % (až 500 tis. Kč) u těch nejzásadnějších rizik, a to u invalidity 3. stupně, smrti a závažných onemocnění. Zvýhodnění zůstává smluvně garantováno po celou dobu trvání pojištění (neplatí však pro případné navýšení pojistné částky). I tuto akci můžete využít jako slevu, jelikož si vystačíte s nižším pojistným krytím. V případě invalidity se sice nejedná o tak markantní zvýhodnění jako ve FLEXI, ale pokud potřebujete řešit také riziko smrti či závažných onemocnění, ať už z důvodu, že je nemáte pojištěna vůbec, nebo je vaše pojistná ochrana nedostatečná, bude celková sleva u těchto rizik výrazná.

 

Obě akce nebo, chcete-li, slevy mohou využít jak noví, tak stávající klienti. Proto můžete kontaktovat svého konzultanta Swiss Life Select i pokud si nejste jisti, zda vaše pojištění odpovídá vaší aktuální životní situaci. Společně s vaším konzultantem můžete své životní pojištění zrevidovat a v případě potřeby využít těchto právě probíhajících časově omezených akcí.