Privátní finance online

Newsletter Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Do konce roku zbývá posledních pár dní, a tak pomalu nastává čas, abychom se ohlédli a uplynulý rok zrekapitulovali. Pro naši společnost to byl rok úspěšný, neboť jste naše služby poptávali ještě více než v předchozích letech. Zejména naše obchodní divize Medical se setkala s velkým zájmem lékařů nejenom v oblasti osobních financí, ale zejména v oboru odborného poradenství, týkajícím se provozu ordinací a privátních praxí.

Ve světě kolem nás se stále častěji – ať už v médiích, v televizi nebo v odborných diskuzích – mluví o přicházející recesi v USA a možné další globální ekonomické krizi. Pravdou je, že americká ekonomika je na vrcholu a například tamní nemovitostní či pracovní trh již nemůže ekonomice nabídnout mnoho prostoru pro růst.

Princip fungování naší společnosti na českém trhu je vetknut do našeho názvu „Swiss Life Select“. Slovo Select odkazuje na princip Best Select, který do praxe převádíme výběrem těch nejlepších a nejkvalitnějších produktových partnerů na lokálním i zahraničním finančním trhu. V oblasti investic je jedním z klíčových produktových partnerů společnost Amundi Asset Management.