Privátní finance online

Newsletter Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Od února 2018 nabízí Pojišťovna České spořitelny u produktu Flexi možnost nového připojištění - pojištění ošetřování dospělého. Připojištění navazuje na novinku od státu, která má platit od června 2018, a to nárok na dlouhodobé ošetřovné, které vznikne, pokud dlouhodobě (tj. minimálně 30 dnů) doma pečujete o člena rodiny.

Nabídka investičních produktů Swiss Life Select se rozšířila o nová investiční portfolia Best Solution Funds a Best Solution Themes. Co se za těmito názvy skrývá?

Česká advokátní komora a vydavatelství EPRAVO.CZ uspořádaly již 13. ročník této soutěže. Slavnostní galavečer, při kterém 10 právníků z různých oblastí práva převzalo titul Právník roku 2017 a skleněnou plastiku se sv. Yvem, se uskutečnil dne 26. ledna 2018 v brněnském Bobycentru.

Společnost Swiss Life Česká republika dlouhodobě podporuje Dětskou nemocnici v Brně. Nyní umožnila pořízení nových moderních operačních přístrojů laparoskopické a cytoskopické optiky částkou 210 000 Kč. Za dobu vzájemné spolupráce již společnost Swiss Life podpořila Dětskou nemocnici v Brně více jak milionem korun.