Privátní finance online

Newsletter Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Swiss Life Select přináší na český trh unikátní produkt Dividend Invest jako odpověď na nízké výnosy, které svým klientům nabízí tuzemské banky.

Pro naše klienty jsme připravili zcela nový produkt Private Placement Life Insurance (PPLI), který je sice ve vyspělých zemích často využíván, ale v České republice prozatím na trhu nebyl.

Švýcarská poradenská společnost přináší českým lékařům řešení, které na trhu dlouho chybělo. V rámci nové služby Swiss Life Medical inspirované spoluprací s British Medical Association nabídne od března profesionálům v oboru komplexní pokrytí jejich soukromých i pracovních finančních potřeb.

Když se řekne šéfkuchař, očekáváte zasloužilého pána minimálně ve středních letech. Místo toho přijde obyčejný, tedy vlastně neobyčejný kluk, který nemá problém jít na nákup do běžného supermarketu. „Člověk musí umět vybírat,“ vysvětluje s úsměvem.

Důchodový systém, zdravotnictví či sociální služby. Stáří si kromě přínosů žádá i zvláštní pozornost celé společnosti. Náklady s tím spojené má podle Čechů hradit především stát. Že to ale zvládne, mu věří jen málokdo.