Z klientů jsou nejúspěšnější konzultanti i manažeři

Návrat na Newsletter Duben 2018

Ekonomika je v České republice na své rekordní špičce. Mnoho lidí toho v posledních dvou letech využívá ke změně kariérních možností. Na trhu práce je totiž nedostatek pracovníků a pobídky firem jsou často astronomické.

 

Jsou lidé, kteří hledají výrazně vyšší příjmy za svou práci, jiní zase hledají více volného času po letech přesčasů na manažerských postech v korporacích. Na svých pracovních pohovorech s uchazeči ale také slýchám jako nejčastější motivaci ke změně práce slůvko „prostředí“. Tedy dobrá atmosféra, lidé, ale vlastně i příjemné pracoviště jako celek.

 

„Jsem několik let spokojenou klientkou Swiss Life Select. Mně i mému partnerovi jako vzdělaným lidem ve financích tato firma pomohla uspořádat si koncepčně vlastní osobní finance a „naučila“ nás investovat a myslet na stáří. Řadu let jsem přitom pracovala v korporátních centrech dvou největších bank v ČR a v letech 2004–2007 jsem se starala o firemní klientelu menší české banky. Mám tři syny a nechci již trávit hodiny času u nesmyslných tabulek, zda a kolik práce jsem vykonala. Ráda jednám s lidmi a věnuji se obchodu. Ve Swiss Life mám možnost trávit 80 % času jednáním s klienty, mohu si zvolit, kdy chci trávit čas s dětmi, a je zde nesrovnatelně vyšší finanční ohodnocení,“ říká Monika Vaisová, která patří mezi úspěšné konzultanty, kteří mají klientskou zkušenost se službami společnosti Swiss Life.

 

Z dlouhodobé zkušenosti Swiss Life Select vyplývá, že se její nejúspěšnější konzultanti a manažeři s touto společností poprvé seznámili jako klienti.

 

Kdykoli se s kolegyněmi a kolegy bavím, prakticky vždy zaznívá stejný důvod, proč zrovna Swiss Life Select: „Znám její služby, vím jako klient, co oceňuji, líbí se mi styl práce i možnosti a Švýcarsko jako symbol kvality je zárukou.“

 

„Více než 8 let jsem pracoval na manažerských postech v korporacích. Práce mě velmi bavila, ale nabízela pouze omezené možnosti, jak si splnit své osobní – tedy nepracovní – cíle a ještě je skloubit s rodinou. Společnost Swiss Life mi to umožnila. Smysluplná práce, řekl bych poslání, a zároveň ocenění, které kloubí vlastní píli, zázemí firmy a nezapomíná na rodinu,“ uvedl Igor Duda, který byl klientem Swiss Life několik let, než se s ní rozhodl spojit také svou kariéru úspěšného manažera a konzultanta.

 

Ve Swiss Life klademe vysoký důraz na kvalitu a odbornost našich konzultantů. Podporujeme je v dalším vzdělávání, prohlubování jejich znalostí a umožňujeme jim zaměřit se na specializované služby. Kvalitní péči poskytujeme i při zapracování. Náš zcela nový program zapracování, který jsme spustili v minulém roce a který je doplněn o podporu odborných asistentů a produktových specialistů, umožňuje poskytovat velmi kvalitní služby také lidem, kteří jsou profesionály v jiných oborech než financích.

 

Swiss Life se v Česku daří i díky novým divizím

Společnost Swiss Life Select Česká republika v posledních letech spustila nové specializované služby, které rostou a kde je zapotřebí posílit tým. Patří mezi ně divize PREMIUM, která poskytuje špičkové – často i mezinárodní – služby lidem s významným majetkem.

 

Divize Medical se specializuje na lékaře, farmaceuty, ale třeba i veterináře, kteří pracují v náročném a regulovaném prostředí. Nároky, které jsou na ně kladeny, jsou obrovské. Možná právě proto již více než rok oceňují specializované služby Medical, které jsme začátkem roku 2017 představili po vzoru našich úspěšných kolegů ve Velké Británii.

 

Nejmladší divizí je Corporate Services. Služby právnickým osobám poskytujeme již řadu let. Nicméně nová podoba vznikla tak, aby uměla naplnit 100 % potřeb firem, obcí nebo třeba družstev. Tato divize zajišťuje zaměstnanecké penzijní plány a benefity, podnikatelská rizika nebo třeba správu volných prostředků či úvěrování růstu, akvizic a provozu.

 

Právě tyto tři nejmladší divize jsou často velmi zajímavou kariérní příležitostí jak pro zájemce o „Work-life balance“, tedy vyvážení příjmu a času věnovaného práci, tak pro ambiciózní zkušené manažery, kteří chtějí růst na lokální či národní úrovni.

 

Aktuální nabídka volných pracovních míst ve Swiss Life Select.

 

Služba Premium

 

Medical - služby pro lékaře

 

Corporate services

 


Autor: Martin Slapnička, člen vedení Swiss Life Select ČR