Privátní finance online

Best Solution Funds

Návrat na Newsletter Únor 2018

Nabídka investičních produktů Swiss Life Select se rozšířila o nová investiční portfolia Best Solution Funds a Best Solution Themes. Co se za těmito názvy skrývá?

 

Best Solution Funds jsou portfolia složená z toho nejlepšího, co nabízí svět investičních fondů. Čtyři investiční strategie (konzervativní, vyvážená, růstová a dynamická) jsou složeny z fondů, které jsme pro vás vybrali z více než 1 000 různých titulů dostupných na českém trhu. Výběr fondů vychází z analýz a dat poskytovaných společností Thomson Reuters s cílem vybrat ty fondy, jež nejlépe splňují požadavky na stabilní vysoký výnos a nízkou míru podstupovaného rizika.

 

Best Solution Themes jsou tematická investiční portfolia cílená na zajímavé investiční trendy. Přinášíme na trh možnosti investování do technologií (Best Solution Themes Technology), zdravotnického sektoru (Best Solution Themes Medical) a sociálně odpovědného investování (Best Solution Themes Green planet). Portfolia jsou úzce sektorově zaměřena a slouží jako doplněk základních strategií Best Solution Funds.

 

Dozvěděli byste se rádi více o možnostech investování do těch nejlepších fondů a nejatraktivnějších investičních příběhů? Obraťte se na svého privátního finančního poradce!