Pravidelné vzdělávání jako cesta k úspěchu

Návrat na Newsletter Březen 2017

Abychom svým klientům přinášeli vždy jen ta nejlepší řešení, klademe důraz také na pravidelné vzdělávání našich poradců, analytiků i manažerů. Člověk se má stále čemu učit, a proto ve Swiss Life klademe na vzdělávání velký důraz. Od samého počátku, kdy poradce nastoupí, se zapracování nového konzultanta intenzivně věnujeme.

 

V prvním měsíci poradce poznává Holding Swiss Life, seznamuje se s prací poradce, s možnostmi kariérního růstu, s interními nástroji atd. Intenzivně se věnuje tréninku obchodních dovedností a sám nezůstane ani v málo oblíbené činnosti, a to v získávání a oslovení nových potenciálních klientů. Protože se nováček seznamuje postupně i s produktovou oblastí, bývá na své první schůzky doprovázen zkušeným manažerem. Je to právě z toho důvodu, aby se nový poradce učil přímo v praxi od svého manažera a manažer zajistil to, že i zpočátku méně zkušený poradce poskytne klientovi to nejlepší finanční poradenství.

 

V další fázi se konzultant stane zkušeným poradcem. Stejně jako jeho seniorní kolegové potřebuje mít neustále přísun nových informací jak produktových, tak komplexních z finančního trhu. Všechna data i novinky jsou pravidelně zpracovávány analytiky na centrále společnosti a jsou do poradenské sítě komunikovány mnoha kanály tak, aby se vždy dostaly ke všem konzultantům.

 

Vzdělávají nás kapacity

 

Obchodní i odborné vzdělávání se vzájemně doplňuje a trénink znalostí a dovedností je naprostou prioritou naší společnosti. Svým poradcům však nabízíme i něco navíc. Ti, kteří mají zájem, se mohou zapojit do Univerzitního vzdělávání Swiss Life, na kterém úzce spolupracujeme s Vysokou školou finanční a správní v Praze. Náplň jednotlivých seminářů pro nás zajišťuje docent RNDr. Petr Budinský, CSc., který je kapacitou zejména v oboru investic a autorem i spoluautorem mnoha publikací.
Čím kvalitnější je vzdělávání, tím kvalitnější poradenskou službu mohou naši poradci nabídnout svým klientům. Proto se zaměřujeme na spolupráci s lidmi, kteří jsou jedničkami ve svých oborech.

 

Svým klientům poskytujeme služby na té nejvyšší úrovni, a to proto, že pracujeme jako tým. Spojují nás společné hodnoty i cíle. Pracujeme ve švýcarské společnosti, ve které má každý svou roli, ale zároveň není nikdy na nic sám. Pokud rádi přijímáte výzvy a uvažujete o pracovní změně, neváhejte, naše dveře jsou otevřeny.

 

 

 

Autorka článku: Anežka Kneeová, specialistka oddělení produktového managementu Swiss Life