Nové moderní webové stránky s příběhy úspěšných klientů

Návrat na Newsletter Listopad 2016

Tento týden jsme spustili nové internetové stránky www.swisslifeselect.cz, které odpovídají korporátnímu designu celé skupiny Swiss Life. Novinkou je přehlednější členění a propojení se sociálními sítěmi.

Struktura webu je navíc přizpůsobena rostoucímu počtu klientů, kteří sledují web ze svých mobilních zařízení.

Náš nový web obsahuje podrobné informace o službách Swiss Life Select, podrobné informace pro zájemce o práci u nás, detaily o celé skupině jako i články z médií a tiskové zprávy, které pro novináře pravidelně připravujeme. Hlavní informace jsou zobrazeny přehledně ve čtyřech sekcích přímo na hlavní stránce.

Web vypichuje i tři klíčové oblasti našich služeb, které klienty zajímají nejvíce – investice, financování bydlení a zajištění penze. Do těchto hlavních sekcí byly přidány šikovné kalkulačky, podle kterých si klienti mohou vypočítat předběžnou splátku hypotéky nebo kolik si mají v průběhu života spořit, aby se připravili na dlouhý život podle vlastních představ.

Návštěvníkům webu chceme také ukazovat pozitivní příklady z oblasti správy majetku. Proto na něm nově přibyly příběhy našich úspěšných klientů či poradců, čím rozšíříme pozitivní zpětnou vazbu na naši společnost na internetu. Web je opatřen novými prvky na sdílení na sociálních sítích, které se budou pro tuto komunikaci používat.

Nové webové stránky se vyznačují především čistým a vzdušným vzhledem, kvalitní optimalizací pro internetové vyhledávače a především příjemným přizpůsobením jednotlivých částí webu pro čtení na všech mobilních zařízeních.

Věříme, že se na webu vy i ostatní návštěvníci rychle zorientujete.

Přejeme vám příjemné listování novým webem Swiss Life Select.