Kariéra i péče o rodinu

Návrat na Newsletter Květen 2016

Podle aktuálních průzkumů se téměř polovině mladých maminek nedaří optimálně spojit péči o své potomky a rodinu s kariérou. Mají často oprávněný pocit, že jedno jde na úkor druhého a dohromady to zkrátka nefunguje. Jejich současná profesní situace je nutí dělat kompromisy v tom, co je pro ně samotné nejdůležitější – v péči o své blízké. Přitom pracovní trh nenabízí optimální alternativu. Nabídka zkrácených pracovních úvazků je nedostatečná a obvykle se týká profesí, které nejsou zrovna kariérním trhákem.

Swiss Life patří mezi světlé výjimky a maminkám nabízí pracovní podmínky, které jim bezezbytku umožňují spojit osobní a profesní život. Bez kompromisů. Přitom zachovává finanční i kariérní atraktivitu.

Naše konzultantky-maminky mají naprostou svobodu v organizaci času, mohou absolvovat individuální vzdělávací a rozvojové programy a také mají na míru ušitou podporu našich odborných útvarů.

Výsledkem je, že našimi nejvýkonnějšími konzultanty se v roce 2015 staly kolegyně, které pečují o své malé potomky. A jak to vidí ony? Podívejte se zde.