Náš Klientský portál slaví první narozeniny

Návrat na Newsletter Listopad 2014

Těší nás, že již rok mohou naši klienti, kteří od finančního poradenství očekávají více, využívat na adrese https://klient.swisslifeselect.cz užitečný nástroj – Klientský portál.

Ten jim zprostředkovává nejen náhled na sjednané finanční produkty, ale umožňuje jim také aktualizaci osobních údajů v případě změn. Prostřednictvím Klientského portálu lze mimo jiné také kontaktovat finančního poradce nebo vyjádřit svůj názor a vznést dotaz přímo na centrálu společnosti.

„Požadavky na zabezpečení přístupu do Klientského portálu jsou vysoké a jeho bezpečnost odpovídá nejvyšším standardům internetového bankovnictví,“ zdůraznil ředitel IT oddělení společnosti Swiss Life Select Česká republika Dominik Kollár. Přístup je zabezpečen prostřednictvím dvou platforem, a to PIN kódem zasílaným do e-mailu klienta a zároveň unikátním SMS kódem, který je vygenerován pro každé přihlášení zvlášť. Zároveň je třeba zmínit, že přihlášení do portálu i jeho ovládání je velmi intuitivní. Klient se pomocí dvou jednoduchých kroků zaregistruje a okamžitě získá přístup.

„Věříme, že Klientský portál, coby moderní nástroj komunikace si v následujícím období oblíbí většina našich klientů,“ dodává vedoucí oddělení péče o zákazníky Mgr. Martina Řeháková.

 

Získejte také přehled o svých financích a zaregistrujte se zde.